<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Василь Столяр: «Гендиректор Волині повинна сидіти в тюрмі!»

Spy-Football.com

25/3/2013 , 14:01

jeTgFOOV43QПрезидент ФК «Волинь» Василь Столяр після того, як його звинуватили в самоусуненні від роботи клубу, заявив, що насправді у клубі його просто ігнорували – і надав письмові докази цього.

Столяр заявив виданню «Хроніки Любарта», що має факти, які спростовують звинувачення його в усіх бідах ФК «Волинь».

Нагадаємо, 2 березня компанія «Мантімус комершиал ЛТД» (Кіпр), яка володіє майже 75% у статутному фонді ТзОВ «ФК «Волинь» і яку пов’язують з народним депутатом України Ігорем Палицею, розповсюдила заяву про призупинення інвестиційних проектів, пов’язаних з інвестуванням в інфрастурктуру клубу «у зв’язку з діями та позицією керівника клубу Василя Столяра».

Одним із звинувачень було те, що «на сьогоднішній день В. Столяр, будучи президентом і учасником клубу, фактично усунувся від життєдіяльності клубу та здійснює деструктивні дії по відношенню до клубу».

Василь Столяр розповів, що на всі його усні звернення генеральний директор ТзОВ «ФК «Волинь» Євгенія Жуховицька не реагувала. Тоді він вирішив звернутися письмово. З вересня 2011-го по вересень 2012 року було надіслано щонайменше сім листів 2012 року (див. нижче).

«На жодне з моїх письмових звернень відповіді не отримав! І вони розказують, що я усунувся від господарської діяльності товариства. Скажіть, як можна чимось керувати, не маючи жодної інформації?» – дивується Столяр.

«Хроніки Любарта» звернулися до прес-служби ФК «Волинь», щоб дізнатися, чи дійсно не було жодної реакції на запити Василя Столяра до Євгенії Жуховицької, проте це запитання залишилося без відповіді.

«Мені як президентові навіть бейсболки з клубною символікою не видали», – ділиться подробицями Столяр.

Загалом президент клубу скептично ставиться до того, щоб називати компанію «Мантімус комершиал ЛТД» інвестором. Адже, на думку Столяра, інвестор – це той, хто вкладає кошти в команду, а не позичає їх.

Крім того, за його словами, генеральний директор Євгенія Жуховицька перевищила свої службові повноваження, коли 12 липня 2012 року одноосібно уклала з компанією «Мантімус комершиал ЛТД» договір позики на 30 мільйонів доларів США.

На підтвердження цього він продемонстрував додаток № 1 до протоколу загальних зборів учасників ТОВ «ФК «Волинь» від 25.10 – 15.11.2012, яким затверджено перелік договорів та контрактів, що їх укладало товариство з жовтня 2011 року до жовтня 2012-го.

Адже, відповідно до статуту товариства, укладати договори на понад 500 тисяч гривень і договори про отримання й надання кредитів та позик – це компетенція загальних зборів учасників ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь».

На думку Василя Андрійовича, такий договір позики укладено для того, щоб довести товариство до банкрутства, а потім не повернути Столяру його статутної частки.

«Юлія Тимошенко вже понад рік сидить у в’язниці начебто за перевищення службових повноважень. Тоді чому не сидить Жуховицька?» – дивується Столяр.

За словами Василя Андрійовича, вже готується звернення до правоохоронних органів з приводу перевищення службових повноважень генеральним директором ТзОВ «ФК «Волинь» Євгенією Жуховицькою.

sport.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама