<
>

Реклама

Премєр-Ліга UPL

Українські журналісти закликають відкласти матчі УПЛ. Ультрас проти

Spy-Football.com

25/2/2014 , 14:14

uplТака пропозиція з’явилася на facebook Миколи Василькова, і її активно підтримали – повыдомляє football24.ua

Ось що зокрема пише цей відомий спортивний журналіст: “У наших журналістських колах виникла ідея звернутися із відкритим листом до провідних футбольних установ з вимогою перенесення початку футбольної першості Прем’єрліги на місяць!!!

Початок чемпіонату в ці вихідні може спровокувати чергову ескалацію напруги у суспільстві, в країні поки остаточно не переформувалися структури правопорядку, не на всіх стадіонах безпека може бути належно забезпечена. Крім того в ці дні жалоби і спротиву, у дні нагнітання ворожнечі, спортивно-розважальні заходи можуть стати ареною для провокацій, майданчиком політичної боротьби та впливу на населення з боку різних сил”.

Ініціативу вже підтримали Сергій Долбілов (режисер і сценарист у жанрі спортивного фільму), Олександр Гапоненко (журнал “Футбол”), коментатори Роберто Моралес, Роман Бебех та багато інших працівників ЗМІ.

Нагадаємо, раніше ФФУ повідомило що не переноситиме матчі 19 туру Прем’єр-ліги через останні події в Україні. Старт весняної частини сезону відбудеться за графіком – 28 лютого.

А тим часом Ультрас київського Динамо виступили зі зверненням до вболівальників та керівників футбольних клубів в Україні.

В ці трагічні, та, водночас, історичні, для всіх нас дні, коли не встигли загоїтись рани на серці народу України, нам стало відомо, що деякі особи розглядають можливість перенесення матчів чемпіонату України, які мають бути проведені найближчими днями, на місяць, а може й більше, мотивуючи це тим, що в країні нагнітається небезпека, й забезпечити правопорядок під час матчів буде неможливо, або дуже складно.

Зі свого боку, ми заявляємо наступне.

Український футбол, як ні що інше об’єднує всю нашу країну. Ультрас усіх клубів уклали перемир’я, яке триває й досі, до якого долучилися футбольні фанати зі Сходу та Заходу, Півночі та Півдня України. Звичайні уболівальники з нетерпінням чекають на продовження, певно, одного з найцікавіших й найбільш непередбачуваних чемпіонатів за усі часи незалежності України. Гравці і тренери провели багато міжсезонної підготовчої роботи, аби вже у березні продемонструвати свої найкращі якості у грі. Адміністрація клубів та стадіонів провела усі необхідні роботи, аби вчасно продовжити турнір згідно розкладу.

З огляду на усе вище згадане, ми вважаємо, що будь-які переноси чи відміни матчів лише поширюватимуть розбрат серед української громади, збільшуватимуть напругу та недовіру у суспільстві. Досвід проведення матчу Ліги Європи “Дніпро”-“Тоттнхем” 20 лютого, що пройшов без будь-яких ексцесів завдяки тому, що безпеку на стадіоні забезпечували ультрас “Дніпра” – ще одне свідчення того, що матчі, навіть міжнародні, зараз цілком можливо проводити.

Водночас, ми вважаємо, що, в пам’ять про загиблих, усі матчі найближчого туру Прем’єр Ліги України мають пройти із відповідними заходами скорботи, як із боку клубів та гравців, так і з боку уболівальників. Ми сподіваємося, що частину доходів від продажу квитків на ці матчі клуби зможуть спрямувати на благодійну допомогу родинам загиблих та постраждалим під час революційних подій на теренах нашої Батьківщини.

Об’єднаймось навколо футболу, заради злагоди та миру в Україні, заради єдності країни, заради спокою та порозуміння серед усіх українців, незважаючи на те, де вони проживають, якою мовою розмовляють, та за які клуби уболівають.

Слава Україні!
Ультрас Динамо.

ТегиТеги: УПЛ

Реклама