<
>

Реклама

Премєр-Ліга
Говерла
1:2
Зоря

Премєр-Ліга Премєр-Ліга

Говерла хотіла зіграти "договірняк" але Зоря вириває перемогу(Відео)

Spy-Football.com

25/4/2015 , 22:15

Ужгородська «Говерла» В’ячеслава Грозного показувала в останніх чотирьох матчах блискучу гру, двічі перемігши і двічі зігравши внічию. Зустріч з «Зорею» так само могла завершитися позитивно для господарів, але команда не достояла всього сім хвилин.

Але матч запамятався не тільки вольовою перемогою Зорі.

“Говерла” пропонувала “Зорі” зіграти “договірняк”. На таке натякнув наставник “Зорі” Юрій Вернидуб на після матчевій прес-конференції..

“Я не хочу розповідати, але я просто приголомшений. По перше, сьогодні перед матчем до нас в роздягальню зайшов Олексій Васильович Величко (старший тренер “Говерли”) і почав мені щось розповідати, як ми повинні грати. Я потерпів, але у мене ледь інфаркт не стався. Що це значить, це ви запитайте у них. Вони, напевно, більше знають. Я з таким вперше стикаюся. Я і хлопцям це сказав.

Я знав, що від цих людей можна чекати все, що завгодно. В’ячеслав Вікторович він такий, зі своїми жартами може все, що завгодно. Але щоб таке допускати? Це трошки неправильно. Є якась етика. Заходити до мене в роздягальню і називати мене Юрою. Я не Юра, я Юрій Миколайович. Так само, як і вони Олексій Васильович і В’ячеслав Вікторович. Хоч я і молодший. Я їх поважаю як тренерів. Я не міг зрозуміти, що вони хотіли і чого домагалися. От запитайте у них. У віце-президента. Вони, напевно, більше знають.

Я можу точно заявити, що я та моя команда ні в які такі ігри не граємо. Ми граємо в той футбол, який приносить радість уболівальникам. І ні з якими… Не дивимося, де ми граємо, як ми граємо. Ми домагаємось свого результату чесним шляхом. Я можу присягнутися чим завгодно”.

Окрім цього, одразу після матчу віце-президент “Говерли” Олександр Шуфрич в підтрибунному приміщенні прошепотів щось Вернидубу, після чого виник конфлікт і керманич “Зорі” пішов у роздягальню.

Інцидент був показаний в ефірі телеканалу “Футбол 2”.

“Говерла” – “Зоря” – 1:2(1:0)
Голи: М’якушко, 42 – Любеновіч, 83, Ліпартія, 90

Реклама