<
>

Реклама

Премєр-Ліга ФФУ

ФФУ погодилася з клубами УПЛ на формат чемпіонату України з 12 клубами

Spy-Football.com

25/1/2016 , 15:21

ffuРобоча група Федерації футболу України приступає до розробки декількох варіантів календаря на наступний сезон з форматом чемпіонату з 12 клубів у Прем’єр-лізі.

Після засідання клубів прем’єр-ліги, на якому обговорювався можливий формат календаря чемпіонату України з 12 клубами, а також було внесено пропозицію від двох телеканалів про створення єдиного пулу, Федерація футболу України прийняла до уваги думку більшості представників елітного дивізіону.

Таким чином, федерація, в компетенції якої твердження формату змагань під її егідою, створює робочу групу, яка приступить до розробки декількох варіантів календаря наступного сезону у форматі 12 клубів.

Відзначимо, що раніше в регламент було внесено постанову, за якою сезон 2016/2017 у Прем’єр-лізі повинен був пройти з 14 клубами, з подальшим можливим розширенням елітного дивізіону до 16 клубів. Однак нинішні економічні реалії та фінансові проблеми відразу декількох клубів, в результаті чого істотно впав інтерес до чемпіонату з боку вболівальників, змусив футбольні владу відреагувати на поточний стан справ і перейти на тимчасове переформатування чемпіонату.

Всі зміни за форматом чемпіонату повинні пройти процедуру затвердження на Конференції УПЛ в лютому, а потім на Виконкомі ФФУ, після чого вони набудуть чинності.

MatchDay

ТегиТеги: УПЛ ФФУ

Реклама