<
>

Реклама

Премєр-Ліга fc karpaty

З Карпат зняли заборону на трансфери

Spy-Football.com

25/9/2015 , 10:31

karpatyНа засіданні КДК ФФУ у четвер, 24 вересня, було ухвалено рішення зняти з ФК Карпати заборону на проведення трансферної діяльності.

Таким чином, уже від п’ятниці львівський клуб зможе заявляти вільних агентів, а з початком нового трансферного вікна повноцінно працювати на трансферному ринку.

Про це Інформаційному центру ФК Карпати повідомив в.о. генерального директора Юрій Дячук-Ставицький.

“Насправді, це було одне з найважливіших засідань Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України за весь час життя нашого клубу. Нещодавно до нас приїжджали керівники ФФУ та Прем’єр-ліги, які відзначили дуже позитивну динаміку зрушень і були готові підтримати наш клуб під час вирішення наболілих проблем”, – сказав він.

“Зважаючи на все це, КДК зняв з Карпат заборону проводити трансферну діяльність, тому поки що ми матимемо змогу заявляти вільних агентів, аж до відкриття трансферного вікна. Далі уже ми зможемо повноцінно працювати на трансферному ринку”, – додав директор.

За словами Дячука-Ставицького, про рішення КДК вже знає і Прем’єр-ліга.

“Тепер, думаю, перед командою можна ставити завдання. Сподіваюся, ми їх озвучимо на зустрічі з уболівальниками, яка відбудеться в п’ятницю ввечері перед матчем проти луцької “Волині”.

Але для цього ми будемо зараз шукати гравців, які зможуть підсилити нашу команду. Разом з головним тренером проведемо роботу в цьому напрямку”.

Реклама