<
>

Реклама

Премєр-Ліга УПЛ

Реформа УПЛ від ФФУ: 10-12 команд

Spy-Football.com

26/3/2014 , 9:04

uplАНАТОЛІЙ ПОПОВ: Долю чемпіонату України повинні визначати власники клубів. Ще коли виникла неприємна ситуація із «Кривбасом», а потім і «Арсеналом», ми розробили різні варіанти реформування чемпіонату. Надамо їх власникам клубів. Це і 10 команд, які зіграють у чотири кола, і 12 – у три кола, і 12 – у два з подальшим розбиттям на шістки або навіть четвірки.

– Яка процедура переходу на такий чемпіонат?

– Безумовно, в ідеалі потрібен перехідний сезон, але є ймовірність форс-мажорних обставин. Підкреслюю: я кажу лише про таку можливість. Право власників вирішувати, яким шляхом іти далі.

– Хто з клубів першої ліги висловив бажання грати в українській прем’єр-лізі і пройшов необхідну атестацію?

– Не забуваймо, що атестація – це всього лише один з кроків. Потрібно розуміти, що наприкінці минулого року в країні були одні умови, а зараз вони зовсім інші. Це позначається на фінансових можливостях клубів. Є кандидати, які за спортивними показниками, за інфраструктурою готові грати в прем’єр-лізі, але я б не хотів конкретизувати. Ми всі зацікавлені в збереженні тієї кількості команд, якими розпочинали сезон. 16 клубів – це хороше навантаження для команд. Але зберігати кількість заради самої кількості ми не будемо. Ми повинні уникнути повторення того, що сталося з «Кривбасом» та «Арсеналом».

 Джерело: Обозреватель

ТегиТеги: Попов УПЛ

Реклама