<
>

Реклама

Перша Ліга Spy News

Перша ліга чемпіонату України скорочена до 16-ти команд

Spy-Football.com

27/6/2013 , 9:04

Сьогодні в Будинку футболу відбулися збори власників клубів Першої ліги чемпіонату України, на якому були відсутні представники “Кримтеплиці” з Молодіжного.

Лише по ходу засідання представникам ПФЛ вдалося зв’язатися з власниками клубу, які підтвердили, що знімаються з чемпіонату.

Таким чином, слідом за “Кривбасом”, “Жемчужиною” і ФК “Одесою”, Україна втратила ще один професійний футбольний клуб, який раніше претендував на вихід у Прем’єр-лігу. У зв’язку зі зняттям з Першої ліги “Кримтеплиці”, було прийнято рішення залишити в чемпіонаті 16 команд і відмовити у підвищенні у класі Свердловському “Шахтарю”.

За підсумками сезону 2013/14 Першу лігу покине 2 клуби, а поповниться другий український дивізіон 4-ма командами. Таким чином, кількість команд у Першій лізі буде повернуто до 18-ти до наступного сезону.

На даний момент склад учасників Першої ліги виглядає таким чином: “Сталь” А., “Олександрія”, “Буковина”, “Нафтовик-Укрнафта”, “Миколаїв”, “Авангард”, “Зірка”, “Суми”, “Геліос” , “Олімпік”, “Титан”, “Полтава”, “Динамо-2”, “Десна”, “УкрАгроКом”, “Нива” Т.

ТегиТеги:

Реклама