<
>

Реклама

Кубок Украіни Spy News

Кубок України. "Динамо" їде до "Шахтаря" , а "Металіст" не хоче грати у Львові

Spy-Football.com

27/9/2013 , 13:07

Сьогодні, в будинку футболу пройшло жеребкування 1/8 фіналу Кубка України. Маємо 2 УПЛівських протистояння. Мабуть найцікавіша пара: “Чорноморець” – “Дніпро”, в минулому році одесити вибили команду Рамоса в півфіналі. Вже мабуть “традиційне” протистояння “Карпати” – “Металіст” у Львові(Минулого року львівяни видали феєричний матч і пройшли далі).

Поєдинки відбудуться в середу, 30 жовтня.

Результати жеребкування:

“Карпати” – “Металіст” 
“Нива” Т – “Арсенал” 
“Миколаїв” – “Шахтар” Д
“Шахтар” Свердловськ – “Динамо”
“Славутич” – “Авангард”
“Тернопіль” – “Ворскла”
“Десна” – “Металург” З 
“Чорноморець” – “Дніпро”

З місцем проведення львівсько – харківського протистояння вийшла невелика плутанина.

Читаємо Регламент:

Пункт 15 . Господарем поля на всех етапах змагання ( крім фіналу ) є команда , что виступає в лізі , ніжчій за рангом . Якщо зустрічаються команли однієї ліги , то господарем поля є команда , що має непарний номер при жеребкуванні .

« Карпати» і « Металіст» представляють одну лігу , непарний номер дістався « зелено – білим» , значить , гра повинна відбутися у Львові . Але йдемо далі.

Пункт 16 . Якщо під час жеребкування етапів Кубка України між командами однієї ліги зустрічаються команди, що провели меншу кількість домашніх матчів з командою , що провела більшу кількість домашніх матчів , то господарем поля автоматично стає команда , що провела меншу кількість домашніх матчів .

«Карпати» в 1 /16 фіналу в рідних стінах приймали « Севастополь » , обігравши гостей з мінімальним рахунком 1:0 . «Металіст » ж гостював в Олександрії , де в додатковий час зломив – таки опір однойменної команди , що представляє першу лігу – 4:1. Виходить , що якщо « Карпати» вже грали вдома , в той час як « Металіст» – в гостях , то в черговому матчі між собою господарем повинна бути вже не львівська , а харківська команда.

Однак на офіційний сайт Прем’єр -ліги приймаючою стороною вказані «Карпати». За роз’ясненням ми звернулися до прес -аташе ПЛ Андрію Палаєва .

– «Карпати » перший матч проводили хоч і вдома , але проти команди тієї ж ліги , яку вони і представляють  – тобто Прем’єр -ліги. «Металіст » грав на виїзді , але проти клубу нижчої – першої ліги – тому в даному випадку пункт 16 Регламенту не враховується. Якби “Металіст” у 1/16-й фіналу грав на виїзді з клубом ПЛ , тоді він би приймав ” Карпати” , – сказав нам Палаєв .

Однак за нашою інформацією в « Металісті » не згодні з тим , що матч повинен проходити у Львові , адже в Регламенті прописаний цей момент , без вказівки додаткових обставин . Харків’яни вже відправили запит до Прем’єр-ліги , щоб отримати роз’яснення щодо ситуації, що склалася . Цілком імовірно , що “Металіст” буде подавати протест.

за матеріалами www.footboom.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама