<
>

Реклама

Кубок Украіни ukraine cup

Як черкаські фанати святкували вихід "Славутича" у пів-фінал Кубка України(Відео)

Spy-Football.com

27/3/2014 , 19:24

slavutich_cherkassy_tУчора в нашому футболі сталася подія, яку сміливо можна назвати історичною – вперше до півфіналу Кубка України дістався клуб з другої ліги! І імя цьому феномену – ФК Славутич Черкаси

Трохи статистики:

Команди з нижчих дивізіонів , на стадії 1/2 фіналу Кубку України є великою рідкістю.

До сезону 2005/2006 такого зовсім не траплялося.

Першопрохідцем стали « Карпати» , які по дорозі в 1/2 поклали на лопатки «Шахтар» , «Чорноморцем » та « Ворсклу» , проте не зуміли нічого протиставити «Динамо». Втім , львів’ян якось і розглядати в якості першолігового колективу складно , нехай « зелено -білі » і провели два сезони за межами елітного дивізіону.

Схожі відчуття стосуються і «Волині» , що опинилася в півфіналі національного кубка чотирма роками пізніше. У лучан був прекрасний шанс стати першим фіналістом , що представляє нижчу лігу , але підопічні Віталія Кварцяного поступились в рідних стінах « Таврії».

Ще одна “вискочка” – «Севастополь» , який гостював на передостанній стадії Кубка України минулої весни. Битися севастопольцям довелося проти « Шахтаря» , і вони очікувано поступилися.

Всі три тільки що названі команди об’єднує одна риса – виходячи в 1/2 КУ , вони в тому ж сезоні завойовували путівки у вищий дивізіон . Якби сьогодні тернопільська « Нива» поклала «Славутич» на лопатки , ми отримали б в будь-якому випадку нову ситуацію , бо тернополяни не претендують на квиток у Прем’єр- лігу і дуже далекі від того , щоб повернутися до неї (нагадаю , що в останній раз у вищому світі «Ниву» бачили у 2000 році ) .

Інша справа “Славутич”. На даний момент команда займає 6-те місце в третьому за рангом дивізіоні, тобто, навіть не входить в «зону підйому»

Та й взагалі ФК «Славутич» народився якихось чотири роки тому, а професійний статус отримав лише в 2011-му! Зрозуміло, що клуб був створений на базі черкаського «Дніпра», але формально півфіналістом стала вкрай молода команда. І підкорилося це досягнення колективу, який представляє обласний центр, у якого ніколи не було свого клубу в елітному дивізіоні …

Як фанати святкували цю подію:

за матеріалами ukrainefootball.net

Реклама