<
>

Реклама

Премєр-Ліга FC DNIPRO

Офіційно: Маркевич очолив Дніпро (Відео)

Spy-Football.com

27/5/2014 , 10:52

markevНовим головним тренером Дніпра став відомий український фахівець Мирон Маркевич.

Контракт, розрахований на три роки, з ним буде підписаний у найближчі дні, повідомляє офіційний сайт дніпропетровського клубу. Стала відома і зарплатня тренера – 2 млн долларів на рік, що вдвічі більше за ту яку Мирон Богданович отримував в Харкові.Слід зазначити, що контракт Хуанде Рамоса був розрахований на суму в $4 млн.

Допомагати Мирону Богдановичу будуть Олександр Іванов, В’ячеслав Хруслов, тренер воротарів Валерій Городов і фахівець з фізпідготовки Павло Сіренко.

Нагадаємо, раніше, наставник “Дніпра” Хуанде Рамос відмовився продовжувати контракт з дніпропетровським клубом. Тому керівництву довелося шукати нового тренера.

А Маркевич 24 лютого подав у відставку з поста наставника харківського “Металіста”, який тренував з 2005 року.

Також, Мирон Маркевич в ексклюзивному інтерв’ю програмі ” Футбол NEWS” підтвердив своє призначення на пост головного тренера дніпропетровського ” Дніпра”.

Про контракт з “Дніпром”
– Так , дійсно була зустріч з керівництвом , на якій ми про все домовилися . Мій контракт розрахований на три роки.

Про завдання на сезон
– Завдання зрозуміло які : команда грає в Лізі чемпіонів , де потрібно гідно виступити . А також необхідно зіграти в українському чемпіонаті на високому рівні. У цьому сезоні команда посіла друге місце , тому наші досягнення повинні бути не гірше.

Про гравців “Дніпра”
– Команда в “Дніпрі” є, в якій гравці високої кваліфікації . Якщо і будемо підсилюватися , то тільки по деяких позиціях . Але в кожному разі тут кістяк є і досить хороший.

Про Коноплянці
– Я хотів би , щоб він залишився , і сподіваюся , що так і буде.

З призначенням тренера визначилися і плани Дніпра на міжсезоння.

Команда збереться 17 червня та після медобстеження 20 червня відправиться на збір на Західну Україну. Другий етап підготовки пройде з 5 по 19 липня в Австрії.

ТегиТеги: Дніпро Маркевич

Реклама