<
>

Реклама

Перша Ліга FAIR PLAY

Київський Арсенал розірвав контракт із захисником через підозри у здачі матчу

Spy-Football.com

27/9/2016 , 10:52

Матч 10-го туру Першої ліги між Арсеналом-Київ і Вересом потрапив під пильний нагляд Комітету з чесної гри.

Про це президент київського клубу Олексій Кікірешко розповів “Профутболу”.

Клуб розірвав контракт з капітаном команди Олегом Котелюхом, який привіз пенальті, інформує “Проспорт ТСН”.

“Був дзвінок з Федерації нашому керівництву про те, що є підозри, що, можливо, з нашого боку буде йти “злив” гри. Дзвінок був до матчу. Федерації видніше, вони бачать сплеск ставок і відразу повідомляють команду, яка, можливо, замішана”, – сказав він.

“Ми передали тренеру. Він запитав у гравців, кому дзвонили, чи є якісь закулісні ігри, чи виходив хтось на них від іншої команди або третьої сили. Усі сказали: “ні”, – додав Кікірешко.

За його словами, після гри Есеола сказав, що був дзвінок, пропонували 500 доларів, щоб не вийти або замінитися на певній хвилині.

“Сказав йому: “Чому ти відразу не сказав?”. Він каже: “я не вважав це за потрібне”. Він був не правий, але зіграв добре . Візуально до нього проблем немає. Те, що він сказав, – за ним тепер будуть стежити. Ніхто його не тягнув за язик, він сам подзвонив”, – зауважив він.

“Я не можу нікого підозрювати. Є моменти у самій грі, які додатково вказують на те, що матч був деякими гравцями злитий. Котелюх не зізнався, сказав, що він помилково вдарив рукою м’яч, і претензії клубу необгрунтовані. У пояснювальній написав, що він випадково так зіграв по-волейбольному”, – продовжив Кікірешко.

“Рука і два епізоди, де він віддав суперникові. На останніх хвилинах захисник такого рівня грати так не може. Я думаю, що це третя сила. Комусь не вистачає казино, Лас-Вегаса, так вони намагаються спокусити гравців або суддів. Комітет чесної гри багато разів подивився цю гру, викликали нас, показали моменти, на яких вони будують, що ця гра була фіктивною”, – підсумував він.

Реклама