<
>

Реклама

Україна Spy News

Севастополь залишився без тренера і 3 гравців. "Орендовці" Шахтаря підуть у зимку?

Spy-Football.com

28/11/2013 , 9:04

sevКримський клуб і Геннадій Орбу за обопільною згодою сторін розірвали трудову угоду.

До матчу з київським «Динамо», який відбудеться 2 грудня, команду готуватиме Сергій Коновалов. Найближчим часом севастопольці оголосять ім’я нового головного тренера.

Нагадаємо, це не перша зміна тренера для «Севастополя» в нинішньому сезоні. Починав чемпіонат з командою білорус Олег Кононов, який потім пішов у російський «Краснодар». А останні кілька днів інтернет “гудів” про фінансові проблеми “Севастополя” – гравці по 4 місяці не отрмують зарплати.

Керівництво кримчан розглядає різні варіанти виходу команди з кризи.

Найвирогідніше, севастопольці узимку відмовляться від послуг орендованих виконавців,существенно разгрузить зарплатную ведомость команды. . А таких шестеро людей: Пилип Будківський, Віталій Віценець, Олександр Караваєв, Денис Кожанов, Руслан Малиновський і Олександр Чижов. Усі вони належать донецькому «Шахтарю».

А учора ФК “Севастополь” оголосив про відмову від послуг трьох футболістів. Співпрацю припинено з Маріушем Левандовскі, Сергієм Симоненком і Олександро Чижовим.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама