<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Дніпро" і "Металіст" скаржаться один на одного в Лозанну

Spy-Football.com

28/10/2013 , 13:17

cas_sudНайлютіші вороги української Прем’єр-ліги дніпропетровський “Дніпро” і харківський “Металіст” продовжують своє суперництво навіть за межами футбольного поля. Обидва клуби зібралися в Спортивний арбітражний суд Лозанни зі скаргами один на одного.

Дніпропетровський клуб не має наміру миритися зі статусом голкіпера “Металіста” Володимира Дишленковича (серб, який прийняв українське громадянство), який на даний момент не вважається легіонером. Згідно з новим регламентом, легіонером не є той футболіст, який має право виступати за збірну України. Однак, Дишленкович у свій час був заграний за збірну Сербії. Тим не менш, у “Металісті” Володимира легіонером не вважають.

“Металіст” порушує регламент. Нам намагаються пояснити, що в минулому або позаминулому сезонах Дишленкович не був легіонером, тоді потрібно було після того, як прийняли регламент, провести ревізію всіх футболістів і сказати, хто легіонер, а хто – ні. Тоді б не було питань. А так ми, виходить, заднім числом сьогодні відновлюємо справедливість”.

“Ми написали лист на ім’я президента ФФУ Анатолія Конькова, в якому дали зрозуміти про те, що ми з цією практикою миритися не мають наміру. На його відкуп ми дали можливість роз’яснити це питання: чи то передати це питання в КДК ФФУ, чи то в АК ФФУ. Але ми там однозначно сказали, що якщо ніякої реакції не буде, а її не послідувало на даний момент, ми будемо звертатися до більш вищої інстанції, аж до Лозаннського суду. Як ця ситуація вирішитися, я поки сказати не можу”, – заявив генеральний директор “Дніпра” Андрій Стеценко в інтерв’ю програмі ПроФутбол.

У свою чергу є з чим йти до Лозанни і “Металісту”. Харків’яни вимагають присудити “Дніпру” технічну поразку.

“У нас є десять днів на те щоб подати апеляцію з приводу поєдинку “Дніпро”-“Металіст”, і ми безумовно будемо її подавати. Шанси? Я не хочу наперед загадувати, але ймовірно – 50 на 50, або візьмуть, або не візьмуть” – сказав віце-президент “Металіста” Костянтин Пивоваров в ефірі телеканалу 2+2.

Нагадаємо, що поєдинок між “Дніпром” і “Металістом” був перерваний у перерві, унаслідок відсутності світла на “Дніпро-Арені”. Згодом було вирішено матч дограти з другого тайму. На цей момент рахунок 2:1 на користь “Дніпра”.

www.newsru.ua

ТегиТеги:

Реклама