<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Колліна: Судді подарували "Шахтарю" перемогу з "Олімпіком" (Відео)

Spy-Football.com

28/9/2015 , 10:29

Куратор суддівського корпусу України П’єрлуїджі Колліна каже, що арбітр помилково зарахував третій гол “Шахтаря” у ворота “Олімпіка”.

“Цей гол – помилка судді. Асистент повинен був сфотографувати цю ситуацію під час першого удару. Якщо в результаті удару був би гол, то все правильно. Якщо перший удар воротар відбиває або ж м’яч відскакує від поперечки, то асистент повинен пам’ятати, де в цей момент був гравець, який потім торкнувся м’яча.

Єдине виправдання або обґрунтування цього моменту – у тому, що боковий арбітр помилився з гравцем. Він, можливо, подумав, що в офсайді був інший футболіст”.

А ось у програмі “ПроФутбол” практично звинуватили Олімаік у здачі матчу Шахтареві. Аналізуючи моменти другого тайму, експерти звинуватили гравців “Олімпіка” у відсутності спортивної боротьби і навмисному створенні моментів для взяття воріт командою-суперницею. Найбільше під критику підпав капітан “Олімпіка” – Гришко, який брав участь буквально у всіх голах “Шахтаря”.

Також Несмачний припустив, що тренерський штаб “Олімпіка” навмисне проводив заміни, щоб послабити гру своєЇ власної команди. “Більше не хочеться говорити про цю гру, нехай вона залишиться на совісті тих людей, які все це влаштували”, – резюмував огляд матчу Ігор Циганик, якого цитує ua-football. Нагадаємо, що наставник “Олімпіка” Роман Санжар висловив думку, що “Шахтарю” допомагав суддя.

Олег Венглинський: “Дивишся з професійної точки зору, адже самі футболісти – це такий цирк”.

Андрій Несмачний: “Ми вже говорили, що “Олімпік” треба було покарати за моменти, про які ми говорили, але їм все зійшло з рук. Тепер бачимо те, що бачимо. Ми нікого не хочемо звинуватити, що ми розбираємо епізоди, але тут все кидається в очі – це всім видно”.

Ігор Циганик: “Більше не хочеться говорити про цю гру, нехай вона залишиться на совісті тих людей, яке все це влаштували”.

Реклама