Премєр-Ліга 4 тур

Favbet Ліга. Динамо і Зоря громлять суперників, чергова поразка Дніпро-1

Spy-Football.com

28/9/2020 , 12:35

Динамо у формально виїзному маичі на НСК Олімпійський розгромили дебютанта УПЛ. Після чудової перемоги в першому турі сезону, підопічні Василя Кобіна зазнали другої поспіль поразки з великим рахунком.

Уже після першого тайму “Динамо” вело 2:0, тримаючи під контролем гру. По перерві, навіть не реалізувавши пенальті, кияни довели рахунок до розгромного. “Минай”, попри величезне бажання, не зміг упоратися з класом суперника. Закарпатцям поки що явно бракує досвіду виступів на найвищому рівні.

Динамо ДИН

36'Андрієвський

41'Циганков

59'Вербіч

71' (аг)Матіч

Один із центральних матчів 4 туру Favbet Ліги завершився без забитих м’ячів, утім, це був дуже драматичний і видовищний поєдинок, результат якого міг змінитися будь-якої секунди. Але цього вечора так нікому і не вдалося забити переможний гол.

Полтава, Ворскла ім.Бутовського

2 523 глядачів

Ворскла ВОР

0 : 0

завершено

Маріуполь МАР

Перший матч із новим головним тренером – це завжди ситуація, коли можливий будь-який розвиток подій. У контексті «Дніпра-1» зміна наставника не дала миттєвого результату. Те, наскільки «Олександрія» налаштована здобути першу перемогу після міні-серії поразок, стало зрозуміло вже зі стартового складу: господарі поля вийшли з двома форвардами в основі. Це дало результат уже на третій хвилині, й у подальшому перевага господарів поля не викликала сумніву. Іще до перерви «Олександрі» провела другий гол, а по перерві, не зважаючи на зміни Ігоря Йовичевича, підопічні Володимира Шарана загалом контролювали хід подій на полі й частіше створювали голеві моменти.

Лучкевич69'

78'Адамюк

Луганcька Зоря познущалася на ФК Львовом. Неприємності господарів поля почалися ще до гри, коли стало зрозуміло, що їхній наставник захворів і не буде присутній на тренерські лавці. Ледь встиг прозвучати стартовий свисток як луганці почали бомбардувати голами ворота Львова. У підсумку 0-5 ще у першому таймі – дублі оформили Громов і Гладкий. По перерві «Зоря» дещо збавила оберти, натомість «Львів» явно додав у активності й напористості. Проте бодай забити «м’яч престижу» господарям поля не вдалося.

Львів, Україна

253 глядачів

ФК Львів ЛВІ

0 : 5

завершено

Зоря ЗОР

3'Юрченко

5'Громов

28'Громов

33'Гладкий

37'Гладкий

До звітного поєдинку підопічні Луіша Каштру два матчі поспіль втрачали очки (нічиї з «Рухом» і «Зорею»). Цього разу невдалу серію вдалося перервати й для цього господарям вистачило кількох хвилин.

Гравці «Шахтаря» забивали голи в усіх особистих зустрічах з «Олімпіком». Недільний поєдинок винятком не став, але голів довелося чекати понад годину. Трихвилинна втрата концентрації від Олімпіка завершилася для гостей двома пропущеними м’ячами, які й вирішили долю протистояння.

Мораєс66'

«Десна» продовжує свою безпрограшну серію у Favbet Лізі до 5 матчів.

Після вояжу до Німеччини в рамках Ліги Європи, у звітному матчі підопічним Олександра Рябоконя було не легко. «Рух» окрилений успіхом у перенесеному матчі 2-го туру з «Шахтарем» (1:1), нав’язав боротьбу й «Десні»

Проте, чернігівці не лише вистояли, але й стримавши всі атакувальні потуги суперника, гідно відповіли трьом забитими м’ячами. До речі, другий гол Дегтярьов став 100-м для «Десни» в УПЛ. Гості ж попри всі старання награли на один гол, хоча моментів аби скоротити відставання мали.

Підсумок протистояння — перемога «Десна», яка продовжує свою безпрограшну серію у Favbet Лізі до 5 матчів.

Будківський71'

30'Климчук

У Ковалівці – без голів.«Інгуцель» стримав всі атаки суперника, але й при цьому сам не забив.