<
>

Реклама

Перша Ліга REFERI

Суддівське свавілля. Металіст рветься в УПЛ будь-якою ціною

Spy-Football.com

28/7/2021 , 11:56

Альянс - Металлист. Фото - facebook.com/fcallianceld

Альянс – Металлист. Фото – facebook.com/fcallianceld

Президент “Альянсу” Сергій Демченко прокоментував підсумок матчу 1-го туру Першої ліги проти “Металіста” (0:2).

Він залишився дуже незадоволений суддівством, так як його команда в матчі заробила два вилучення і один з голів пропустила з пенальті.

«Дякую вболівальникам, які підтримували команду. Дякую гравцям, які билися до останнього. Але, як ми бачимо, сьогодні було згвалтування українського футболу, бл**. По-іншому я не можу це все назвати. Творився справжній «бєспрєдєл»: дві червоні картки, пенальті. Знову позначилася суддівський фактор, бл**, «на висоті». Переглядав повтори, але нехай вони дивляться. Вболівальників не обдуриш.

Зараз розмовляв з фінансовим директором, складно вкладати гроші в такій ситуації в футбол, коли в першому турі приходять близько 5 тисяч уболівальників, а нас тупо вбивають. У нас не такий супербізнес, немає заводів, пароплавів. Ми не готові до такого. Завтра будемо звертатися в ПФЛ, до Комітету арбітрів, нехай розбираються з цими епізодами.

Зрозуміло, бренд «Металіст», вони дуже хочуть в Прем’єр-лігу. Але, може, не треба було проводити ці змагання Першої ліги ПФЛ. Потрібно було їх замість «Миная» в УПЛ запустити, а не вбивати інші команди. Я, як президент, витрачаю гроші сім’ї на команду. У нас 40 чоловік працює, плюс колектив 600 осіб, які витрачають на клуб гроші, 5 або 6 тисяч пайовиків. А нас тут ховають при 5 тисячах.

Будемо щось думати, може, знімати команду після першого туру, але це не футбол. Це згвалтування українського футболу. Якщо не будемо з цим щось робити та будем говорити, що все добре, то нічого не зміниться. Або міняємо щось і рухаємося вперед, або загрузнемо у цьому болоті. Ми третій сезон у футболі. Але такого, ще й при домашніх трибунах, ще не було».

ПФЛ підтвердила інформацію Sport Arena, що команда дійсно розглядає можливість зняття з турніру, а футболісти роздумують над пошуком інших клубів.

Реклама