<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

"Карпати" поскаржаться на "Металіст" через порушення закону

Spy-Football.com

29/10/2013 , 17:23

kar_metЛьвівські “Карпати” найближчим часом звернуться до КДК ФФУ з заявою про протиправні дії організаторів матчу 14-го туру чемпіонату України з харківським “Металістом”.

Причина – “неналежне забезпечення громадського порядку на стадіоні та вчинення протиправних дій”. Як повідомляє прес-служба “левів”, у Харкові побили фанатів та намагалися вилучити в них клубну символіку.

Крім того, “Карпати” звернуться до органів Прокуратури зі скаргою на дії представників правоохоронних органів, які, на думку клубу, перевищили свої повноваження.

“Делегат ФФУ Віктор Безсмертний сказав, що йому відомо про офіційний статус червоно-чорного прапору і не висловлював жодних заперечень. Однак представники ФК “Металіст” одразу ж заявили, що червоно-чорні кольори на їхньому стадіоні заборонені. В якості підтвердження своїх слів вони продемонстрували копію листа з ФФУ”, – йдеться у заяві клубу.

В повідомленні зазначається, що пізніше Безсмертний повідомив, що проведе розмову з представниками міліції з метою уникнення конфліктів.

“Проігнорувавши звернення делегата ФФУ, на вході до стадіону один з керівників стюардів звернувся до фанатів “Карпат”, демонструючи листа, за його словами від УЄФА.

Стюарда підтримав представник клубної служби безпеки, який запропонував фанатам залишити червоно-чорні прапори та шалики на вході.

Три ряди охорони та перевірок не виявили “забороненої” символіки, тож перед самим початком матчу на фан-секторі з’явилося кілька червоно-чорних прапорів”, – повідомляють у клубі.

Після цього до гостьового сектору посали збігатися стюарди, один з них звернувся до офіцера безпеки з проханням зняти прапор, бо це “вказівка керівництва, директора клубу”.

“В цей час до сектору підійшов делегат ФФУ Віктор Безсмертний, який звернувся до стюардів з проханням залишити сектор. Карпатівські фани відмовилися віддавати прапори стюардам, стюарди відмовилися йти з сектора, вкотре проігнорувавши звернення делегата матчу.

ФК “Металіст” перейшов до радикальних дій: на секторі з’явилися бійці “Беркута”. Відповідно до регламентних документів “Беркут” має право пройти на сектор виключно після письмового звернення офіцера безпеки приймаючої сторони, якщо є небезпека масових заворушень”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на початку жовтня “Карпати” зробили червоно-чорні кольори офіційним символом.

джерело: prosport.tsn.ua

ТегиТеги:

Реклама