<
>

Реклама

Премєр-Ліга Money

Тренер "Олімпіка" заробляє на місяць, як Луческу за півдня

Spy-Football.com

30/9/2014 , 12:16

Згідно з рослідуванням газети «Сегодня», головний тренер «Динамо» Сергій Ребров заробляє у вісім разів менше, ніж румунський коуч «Шахтаря» Мірча Луческу. А головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар заробляє менше за всіх інших тренерів Прем’єр-ліги України.

За даними «Сегодня», український фахівець отримує 7000 доларів на місяць.

Також низькооплачуваними тренерами вважаються головний тренер донецького «Металурга» Володимир П’ятенко (8-10 тисяч доларів), керманич «Карпат» Ігор Йовічевич (10-12 тисяч доларів) і наставник «Волині» Віталій Кварцяний (10-12 тисяч доларів).

По 15 тисяч доларів на місяць отримують головний тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний і тренер запорізького «Металурга» Олег Таран.

15-20 тисяч доларів на місяць заробляє головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб.

Роман Григорчук, який очолює «Чорноморець», після вдалого виступу команди в Лізі Європи став отримувати 30 тисяч доларів на місяць.

Зарплата Василя Сачка («Ворскла») та Ігоря Рахаєва («Металіст»), за даними експертів, – не більше 25 тисяч доларів на місяць.

Найбільш високооплачуваним тренером є Мірча Луческу, зарплата якого становить 4 млн євро на рік.

Зарплата Мирона Маркевича в «Дніпрі» становить 1,2 мільйонів доларів в рік.

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров, за даними видання, отримує суму в два рази меншу, ніж Маркевич – 600 тисяч доларів на рік.

Микола Павлов в «Іллічівці» за чутками отримує зарплату в 1 мільйон доларів на рік.

Заробітні плати тренерів Прем’єр-ліги (орієнтовно):

1. Мірча Луческу (Шахтар) – 330 (тисяч доларів в місяць)

2. Мирон Маркевич (Дніпро) – 100

3. Николай Павлов (Іллічівець) – 80

4. Сергій Ребров (Динамо) – 50

5. Роман Григорчук (Чорноморець) – 30

6. Ігор Рахаєв (Металіст) – 25

7. Василь Сачко (Ворскла) – 25

8. Юрій Вернидуб (Зоря) – 15-20

9. Олег Таран (Металург З) – 15

10. Вячеслав Грозний (Говерла) – 15

11. Віталій Кварцяний (Волинь) – 10-12

12. Ігор Йовічевіч (Карпати) – 10-12

13. Володимир Пятенко (Металург Д) – 7-10

14. Роман Санжар (Олімпік) – 7

 

ТРЕНЕР-СПОНСОР У ПЕРШІЙ ЛІЗІ

У першій українській лізі головні тренери теж не жирують: середні місячні зарплати там $ 1-3 тис. При цьому в деяких клубах гроші затримують. Але це ще не найстрашніше. Були випадки, коли головному тренеру доводилося … спонсорувати очолювану команду! Так було в сезоні 2012/2013, коли загинається від безгрошів’я ФК “Миколаїв” довірили кращому бомбардирові в історії клубу Руслану Забранський. Однак колишньому гравцеві, який після закінчення кар’єри займався бізнесом, довелося не тільки тренувати команду, але і фінансувати її життєдіяльність. Забранський врятував команду від вильоту, але все одно був звільнений. “Мені обіцяли компенсувати витрати, яких накопичилося близько 800 тис. грн, в кінці сезону. На жаль, мій бізнес не дозволяє просто так викидати подібні суми. Я вигріб майже всі свої накопичення і заощадження. Друзі говорили, що краще б я нову квартиру купив. У підсумку, мені просто вказали на двері, навіть “дякую” не сказали. Грошей теж ніхто не повернув”, – згадує Роман Михайлович.

Реклама