<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Ахметов хоче мати більше команд у Прем'єр-лізі

Spy-Football.com

30/8/2013 , 9:52

rinat_akhmetovПрезидент “Шахтаря” Рінат Ахметов напередодні зустрічі з “Металістом” у восьмому турі прем’єр-ліги поділився думкою про серйозну боротьбу за чемпіонський титул в поточному сезоні.

“Не можу сказати, що матч з “Металістом” є ключовим у першій половині чемпіонату. Харківський клуб ще не зіграв проти “Шахтаря”, “Динамо ” і “Дніпра”. Боротьба за чемпіонство буде серйозною.

Не думаю, що кількість команд української прем’єр-ліги потрібно скорочувати. Я б хотів мати більше команд у першості, але вони повинні вміти давати бій”, – передає слова функціонера “Чемпионат.com”.

Не оминув президент «Шахтаря » і тему протистояння з братами Суркісами.

« Сьогодні мій рідний брат федерацію футболу не очолює. Мій родич федерацію футболу не очолює. І якщо погано з суддівством , то у мене є питання тільки до Григорія Михайловича Суркіса , бо вони ж 15 років управляли українським футболом! І чому за 15 років не збудували ефективне суддівство. Не може ж бути так , щоб Коньков прийшов президентом національної федерації рік тому – і щось відразу змінилося в гіршу сторону. Тобто що ми мали , то ми і маємо. Головне , щоб не було упередженості , мені здається. Помилки будуть , помилки ми бачимо і в європейському футболі , ми бачимо їх скрізь. Головне , щоб не було упередженості , щоб спеціально ніхто не помилявся » , – сказав Ахметов.

«Але я заспокоївся і вдячний Григорію Михайловичу Суркісу. За що ? За те , що він запросив в Україну містера Колліну . Тому що у цього фахівця бездоганна репутація , це професіонал світового рівня. Після цього у мене питань до суддівства не було. Тому , мені здається , ми повинні довірити суддівство в руки Колліни і набратися терпіння , і я впевнений , що він побудує його однозначно ефективно . Це не говорить про те , що судді перестануть помилятися. Судді помилялися і будуть помилятися , як і скрізь , як і у всіх чемпіонатах. Але будемо сподіватися , що упереджених помилок не буде. Це, мені здається , головне , до чого ми повинні прагнути » , – додав президент« Шахтаря ».

ua.championat.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама