<
>

Реклама

Премєр-Ліга Spy News

Вболівальники «Динамо» «вступились» за гравця «Чорноморця»

Spy-Football.com

31/7/2013 , 9:27

moseychukОднак, справа не в несподівано “потеплілих» відносинах між ворогуючими фанатськими рухами. Кияни переслідують дещо інші цілі – дискваліфікувати Адріано перед грою 4 туру “Шахтар” – “Динамо”.

За буквою закону, бразильця дійсно зобов’язані відсторонити від футболу на деякий час.

Підписавшись як «Співдружність футбольних уболівальників і блогерів футбольних інтернет ресурсів України» активісти звернулися до ФФУ з проханням розглянути і кваліфікувати дії арбітра матчу “Шахтар” – “Чорноморець” – Юрія Мосейчука і гравця «гірників» Луіса Адріано.

Блогери звертають увагу на епізод, що трапився на 53-й хвилині матчу. Бразилець «в неігровому епізоді завдав навмисний удар прямою ногою в область гомілкостопа, який не володіє м’ячем гравцеві« Чорноморця » Рінару Валєєву, чим міг травмувати або понівечити суперника. Даний випадок підпадає під відповідні пункти Регламенту та Дисциплінарних правил ФФУ під час проведення чемпіонату України 2013/14, які передбачають відповідальність у вигляді пред’явлення гравцеві червоної картки і дискваліфікації на наступні ігри чемпіонату, від однієї і більше »(кінець цитати).

Також у заяві зазначається, що епізод, швидше за все не був занесений до протоколу головним арбітром, який відбувся лише зупинкою гри, без наступних санкцій для гравця. Позивачі просять розглянути даний момент з винесенням подальшого вирішення і направити запит до Комітету арбітрів ФФУ з проханням поінформувати: чи був даний епізод помічений офіційними особами матчу і якщо ні, яку оцінку вони повинні отримати?

А ще вболівальники киян нагадують, що гравця їх команда – Хачеріді, КДК ФФУ дискваліфікував на три матчі після того, як його поведінка в грі “Чорноморець” – “Динамо” (31.03.13) була розглянута комісією після матчу.

Від себе додамо, що Мосейчук, крім вищеназваного моменту прийняв у розглянутому поєдинку ряд «сумнівних» рішень на користь “Шахтаря”.

– не поставив пенальті, коли на 41 хвилині м’яч потрапив у лікоть Степаненко після удару Рієри;

– не пред’явив картки Нему, коли той грубо «підсів» під Вангелі;

– Безпосередньо перед єдиним голом, не зафіксував порушення Соболя і Кривцова на Антонові (коли футболіста взяли в “коробочку”) і дозволив продовжити гру.

odessa-sport.info

ТегиТеги:

Реклама