Ліга Чемпіонів. Астана переграла Легію, Ніцца та Аякс зіграли внічию (Відео)

Spy-Football.com

27/7/2017 , 10:00

У середу відбулося ще кілька матчів 3 кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.

Казахська Астана впевнено на своєму полі розібралася із чемпіоном Польщі і має непогані шанси пройти у наступний раунд.

Румунський Вііторул мінімально переграв кіпрський АПОЕЛ, здобувши таким чином свою першу перемогу у єврокубках.

Лудогорец з українським захисником Ігорем Пластуном(відіграв увесь матч) програв на виїзді Хапоель Беер-Шеві. Болгари пропустили по голу в обох таймах.

Чемпіони Шотландії і Норвегії не змогли визначити найсильнішого у першому матчі – безгольова нічия.

У одній із найцікавіший пар 3 кваліфікаційного раунду Ніцца-Аякс, голландці зуміли вивезти з Франції комфортну нічию. На гол Маріо Балотеллі гості відповіли точнийм ударом Донні ван де Беека.

Неймовірний матч видали Брюгге та Істанбул. Бельгійці двічі забили у першому таймі, але вже до середини другого тайму “горіли” 2-3. Від поразки господарів врятував Денсвіл на 78 хвилині.

Астана (Казахстан) – Легія (Варшава, Польща) 3:1 (2:0)
Голи: 1:0 – Кабананга (36), 2:0 – Маєвський (45), 2:1 – Садіку (78), 3:1 – Твумасі (90+4)

Динамо (Київ, Україна) – Янг Бойз (Швейцарія) 3:1 ЗВІТ МАТЧУ

Зальцбург (Австрія) – Рієка (Хорватія) 1:1 (0:1)
Голи: 0:1 – Гавранович (30), 1:1 – Хван Чхі Чхан (49)

Хапоель (Беер-Шева, Ізраїль) – Лудогорець (Болгарія) 2:0 (1:0)
Голи:1:0 – Нвакаеме (19), 2:0 – Охана (79)

Вііторул (Румунія) – АПОЕЛ (Кіпр) 1:0 (1:0)
Гол: 1:0 – Ганя (75)

Марибор (Словенія) – Хабнарфйордур (Ісландія) 1:0 (0:0)
Гол: 1:0 – Таварес (54)

Селтік (Шотландія) – Русенборг (Норвегія) 0:0

Ніцца (Франція) – Аякс (Нідерланди) 1:1 (1:0)
Голи: 1:0 – Балотеллі (32), 1:1 – ван де Бек (49)

Брюгге (Бельгія) – Істанбул Башакшехір (Туреччина) 3:3 (2:0)
Голи: 1:0 – Бонавентуре (5), 2:0 – Денсвіл (16), 2:1 – Моссоро (59), 2:2 – Еліа (63), 2:3 – Моссоро (73), 3:3 – Денсвіл (78)