<
>

Реклама

Трибуна Yarmolenko

Офіційна заява Ярмоленко

Spy-Football.com

12/2/2014 , 9:03

jarmolaНападник київського «Динамо» та національної збірної України Андрій Ярмоленко через офіційний сайт «Динамо» (Київ) відповів на вкрай неприємні висловлювання на свою адресу, які пролунали з вуст Віктора Леоненка.

«Я чудово розумію, що підвів команду, і я про це дуже сильно шкодую! Ви можете обговорювати мою гру, оскільки кожна людина має свою думку, але ображати себе я не дозволю нікому!!!

Що стосується мене, то я не звик про кого-небудь погано висловлюватися через пресу, оскільки вважаю, що це низько й неправильно.

Ви називаєте себе експертом, хоча, на мою думку, експерт – це той, хто досяг чогось на тренерській посаді, а не сидячи на тренерській лавці збірної міліції та розпиваючи пиво.

Я ж це не вигадую, а просто наводжу приклад, але я не буду продовжувати, оскільки вийде дуже довга відповідь. Я не хочу, щоб та прихильність, яку мали до вас наші вболівальники, переросла у звичайну жалість до людини.

Скажу відверто, мені просто набридло слухати цю єресь на свою адресу та на адресу моїх товаришів по команді. Читати їх до певної міри було смішно, але в мене до вас величезне прохання навчитися коректно висловлюватися!

P.S. Звичайно ж, я чекаю на відповідь, оскільки хочу посміятися від душі, а це я роблю завжди, коли читаю або слухаю ваші коментарі!

З повагою, Андрій Ярмоленко»

Джерело www.fcdynamo.kiev.ua

ТегиТеги: Ярмоленко

Реклама