<
>

Реклама

Поза грою Dnipro Ultras

У конфлікті “Дніпра” з ультрас розставлено всі крапки над “і”

Spy-Football.com

25/5/2015 , 16:03

Останнім часом багато резонансу викликав конфлікт ультрас “Дніпра” із клубом стосовно квитків на фінал Ліги Європи у Варшаві. Офіційний сайт “Дніпра” розставив усі крапки над “і”, взявши інтерв’ю у одного з лідерів фанатів Владислава Титарева.

– Уболівальники «Дніпра» нещодавно виступили із зверненнями до клубу. Давайте з’ясуємо ситуацію. Скільки квитків на фінал Ліги Європи замовили фани «Дніпра»?

– З керівництвом клубу ми домовилися про резервування для нас 1000 квитків. У підсумку, ми отримали їх усі.

– Що ж тоді стало причиною написання відкритого листа?

– Ми збирали гроші заздалегідь, ще до отримання всіх квитків. У групи активних уболівальників візи вже були, і ми квитки не купували – хотіли, щоб їх придбали в першу чергу ті, кому потрібно було ще відкривати візи. На жаль, через неправильне поширення інформації по наших каналах, багато вболівальників думали, що нам надійшло лише 500 квитків, і вирішили, що тепер їм просто їх не вистачить. Насправді ж на момент появи листа ми отримали 690 квитків. А в кінцевому підсумку все у нас з керівництвом клубу вирішилося, і ми отримали тисячу квитків.

– Тобто ви підтверджуєте, що клуб виконав повністю свої обіцянки уболівальникам?

– Так, клуб, як і обіцяв, надав ту кількість квитків, яку ми бронювали для активних фанатів. За це ми дуже вдячні керівництву клубу.

– Наприкінці листа були слова про те, що вболівальники знімають з себе відповідальність за безпеку на трибунах. Це загроза клубу?

– Давайте забудемо все, що було в цьому листі. Конфлікт повністю вичерпаний. Думаю, це показав і останній матч проти «Шахтаря». Все було нормально, хоча я ще до гри чув побоювання, що фанати знову вибіжать на поле. Ще раз скажу, що у нас з клубом все в порядку. Мабуть, у фанів «Дніпра» стосунки з керівництвом свого клубу одні з найкращих в Україні.

– Уболівальники викликали великий резонанс і кількома днями раніше, на матчі «Дніпра» з «Наполі». Скажіть, клуб зробив все від себе залежне, щоб доставити в Київ вболівальників з Дніпропетровська та виділити їм необхідну кількість квитків?

– Так, і за це теж хотілося б висловити подяку нашому клубу.

– Як тоді можна пояснити поведінку вболівальників після фінального свистка?

– Звичайно, ми вважаємо неприйнятним таку поведінку в світлі можливої ​​дискваліфікації. Можна, правда, враховувати, що це все-таки не наш стадіон, і багато людей було не з Дніпропетровська, а з інших міст, але це не є виправданням.

– Але ви розумієте, чим загрожує клубу те, що відбулося після матчу з “Наполі”? Розумієте, що багато звичайних вболівальників тепер просто не зможуть потрапити на футбол через можливі санкції.

– Думаю, всі зараз розуміють, що цього не варто було робити в світлі можливої ​​дискваліфікації стадіону. Але тоді захопили емоції.

Реклама