<
>

Реклама

Перша Ліга SEASON

Базар-Ліга завершилася - команди з сіл вийшли в УПЛ

Spy-Football.com

14/8/2020 , 13:09

ingulets

Закінчився багатостраждальний сезон у Першій Лізі, а значить можна підводити певні підсумки. Стали відомі команди, які в наступному сезоні гратимуть в УПЛ.

Ними стали “Інгулець”, “Рух” та “Минай”. “Волинь” боролася до кінця, але в останньому турі програла команді Кобіна і втратила шанси на підвищення.

Цікаво, що “Агробізнес” йде третім, але команда з Волочиська не подавала заявку на атестацію в УПЛ. Львівський “Рух” зараз йде четвертим, але вони отримають три очки за неявку “Металурга” на матч. У підсумковій таблиці вони випередять “Інгулець” і стануть другими.

Минай, до речі, став першою в історії командою з села яка змогла виграти Першу Лігу. І для цього закарпатцям знадобився лише один сезон.

Читайте також: Суддівські скандали в першій лізі або “Базар-Ліга” повертається

Не обійшлося без скандалу і в останньому турі.

Три клуби з гори таблиці (два зрештою вийшли в УПЛ) давали по 300к грн “Балканам” за перемогу.

Не знаю, чи там взяли. Але гроші на премію знайшли – за нічию з Інгульцем кожному у роздягальні видали 3к “зелених”, – повідомив тележурналіст Ігор Бурбас.

А наставник Волині Андрій Тлумак був не задоволений суддівством “золотого свистка”, “нашої красуні” головного арбітра центрального матчу туру Минай-Волинь- Катерини Монзуль.

На останньому засіданні Комітету з атестації Української асоціації футболу перед початком наступного сезону, на якому розглядалися питання атестації футбольних клубів вирішили, що всі три клуби відповідають вимогам і зможуть виступати в Премєр-Лізі.

Президент “Інгульця” Олександр Поворознюк повідомив, що Домашні матчі команда буде проводити в Кропивницькому на стадіоні “Зірка”. Запасним заявили стадіон з Олександрії. Рідний стадіон у Петровому ще будується і його обіцяють здати до квітня 2021 року.

Зазначимо,що новий сезон УПЛ стартує вже 22-го серпня

Реклама